SMS finanční poradenstí - o nás | Firemní klientela

Nezávislé řešení Vašich financí

O nás

Jsme tým speciálně vyškolených konzultantů, kteří se specializují na „bolest“ všech zaměstnavatelů a to jsou odvody související s výplatou mzdy zaměstnancům.

Odborné znalosti jak produktů, tak legislativy umožňují našim lidem přinášet do společností naprosto pokroková řešení. Obecné znalosti mají asi všichni poradci, kteří prošli nějakou pojišťovnou či makléřskou firmou. Z naší praxe se však potvrdilo, že znalosti mnoha „finančních poradců“ jsou velmi povrchní, než aby postačily k uspokojení požadavků náročných klientů, kterými zaměstnavatelé bezesporu jsou. Náš systém vzdělávání v této oblasti je na tak vysoké úrovni, že naše znalosti v mnohém převyšují znalosti například obyčejného „pojišťováka“. Odbornost certifikovaných konzultantů pro firemní klientelu SMS je garantovaná dlouhodobým vzděláváním a přísnými podmínkami pro vykonávání této pozice.

Ve specifické oblasti poradenství před námi stojí nelehký úkol, což je vytvořit „perfektum mobile“, které zaměstnavatelům uspoří náklady a které ve stejný okamžik dokáže vylepšit finanční situaci zaměstnancům. Zdá se to být nemožné, zvlášť pokud si mnoho firem vybaví naprosto imaginární úspory, které bývají různými prodejci prezentovány, ale jednoznačně jen s jednostranným užitkem.

Ano, zmíněné „perfektum mobile“ existuje. Pokud nám dáte šanci se s Vámi osobně setkat, rádi Vás o tom přesvědčíme, pakliže to podmínky ve Vaší společnosti umožňují.

Svoboda – otevřenost – pravdomluvnost – serióznost jsou hodnoty, na nichž si nejvíce zakládáme.